Информация за работа
Manažér predajne (m/ž) New

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на час
Публикувано: 2024-10-28
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Гимназия
Minimum Experience: Няма опит
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Биометричен паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-10-28
Край на публикуването: 2025-04-28
Свободни места: 2
Брой показвания: 50
По-нататъшни действия: Обади ми се

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Страна: Словакия
Описание

Nástupná mesačná mzda pri úväzku 38,75 hod./týž.: 2.100 €
Samozrejmosťou ku mzde sú všetky zákonné príplatky.
Okrem toho od nás dostaneš služobné auto aj na súkromné účely.

Tvoja pracovná náplň:
Jedna z našich predajní sa ocitne v tvojich rukách.
Budeš viesť tím s približne 35 zamestnancami – organizovať ich prácu, úlohy a pracovné zmeny či starať sa o ich rast a naberať tiež nových kolegov.
Nebojíš sa zodpovednosti? Tu ju budeš niesť aj za plánovanie ukazovateľov, optimalizáciu procesov či analýz, ako aj za vývoj obratu.
Pod palcom budeš mať aj objednávanie tovaru aby bolo na predajni všetkého dostatočné množstvo.
Nebojíš sa dynamiky? Super! Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
Chceme aby si získal čo najväčší rozhľad, preto zapracovanie absolvuješ vo viacerých predajniach.
Staneš sa kontaktnou osobou nielen pre svoj tím, ale aj pre iných kolegov z Lidlu. Pravidelne budeš komunikovať s regionálnym manažérom, s personalistkami či s oddeleniami na centrále.
Tvoj profil:
Máš ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie.
Získal si aspoň dvojročné skúsenosti s vedením ľudí a máš pozitívny prístup k obchodu.
Budeš pracovať s ľuďmi a pre ľudí. Nemal by ti preto chýbať tímový duch, priateľskosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.
Vieš prevziať na seba zodpovednosť a  zvládaš aj náročnejšie situácie.
Analytické myslenie a komunikačné schopnosti máš na vysokej úrovni.
Nebojíš sa fyzickej práce a práce cez víkendy.
Máš vodičský preukaz skupiny B.
Naše benefity:
Lidl je stabilný zamestnávateľ
výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci,
pracovný pomer na dobu neurčitú,
náhrada nadčasov.

Lidl ti prispeje
každoročný príspevok do 3. piliera vo výške až 200 €,
odmena za odporučenie nového zamestnanca až do výšky 600 €,
príspevok na stravovanie a zabezpečený pitný režim na pracovisku,

Lidl je tu pre teba a tvojich blízkych
20+5 dní dovolenky navyše ešte pred dovŕšením 33 rokov,
ocenenie pracovných jubileí,
platené voľno pri príležitosti tvojich narodenín, na vlastnú svadbu a sprievod v prvý školský deň prváčikov,
bezplatný asistenčný portál na psychologické, právne či finančné poradenstvo (aj pre rodinných príslušníkov).

Lidl ti dá viac
služobné auto aj na súkromné účely,
benefity podľa vlastného výberu v hodnote až 250 € ročne (poukážky na nákup v Lidli, do lekárne, kníhkupectva a mnohé iné),
karta Multisport za výhodných podmienok,
psychológ a psychoterapeut vo fonde lekárov,
darček k narodeninám či Vianociam a zľavy u obchodných partnerov,
dostatočné zapracovanie a (ne)formálne vzdelávanie počas celého roka,
možnosti medzinárodnej job rotation.

Lidl drží spolu
nezabudnuteľné firemné akcie počas roka,
športové podujatia pre zamestnancov,
tímové spoločensky zodpovedné aktivity,
zamestnanecká aplikácia s čerstvými informáciami a pravidelnými súťažami.
Benefitov máme toľko, že sa sem nezmestia. Dočítaj sa o nich viac na www.lidl.sk – sekcia kariéra

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (319)Англия (218)Ню-Йорк (216)Онтарио (211)Баден-Вюртемберг (195)Бавария (185)Долна Саксония (162)Хесен (147)Ил дьо Франс (128)Ломбардия (89)Московска област (82)Средночешки край (79)Атика (78)Мазовско войводство (67)Братиславски край (64)Валенсия (58)Британска Колумбия (57)Бранденбург (55)Саксония (54)Кампания (54)Албърта (51)Квебек (51)Силезко войводство (51)Рейнланд-Пфалц (50)Търнавски край (50)Виена (50)Лацио (48)Шлезвиг-Холщайн (47)Венето (46)Долна Австрия (45)Жилински край (44)Великополско войводство (44)Долносилезско войводство (41)Северна Холандия (40)Южна Холандия (40)Емилия-Романя (38)Цюрих (37)Андалусия (36)Пиемонт (36)Тренчински край (34)Тоскана (33)Северен Брабант (33)Западнопоморско войводство (32)Нитрански край (32)Каталония (31)Саарланд (31)Ленинградска област (31)Поморско войводство (31)Пулия (31)Гелдерланд (30)Сицилия (30)Саксония-Анхалт (28)Тюрингия (28)Лодзко войводство (27)Малополско войводство (27)Берн (26)Горна Австрия (26)Нови Южен Уелс (23)Варминско-Мазурско войводство (22)Банскобистришки край (22)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (102)Административна работа (116)Агенти, куриери (66)Селско стопанство (70)Архитектура (12)Автотранспорт, тежкотоварни превози (325)Банки, пазари, инвестиционни компании (6)Грижа за пенсионери (296)Услуги по почистване (566)Компютър, програмиране (21)Строителство (981)Консултиране (8)Готвачи, кулинари (396)Култура (0)Дизайн (27)Шофьорите (402)Електричество и енергетика (189)Инженеринг (67)Мебели, монтаж, ремонт (66)Гувернантки и градинари (35)Фризьори и гримьори (62)Хотелиерски бизнес (121)Битови и комунални услуги (13)Управление на човешките ресурси (6)Застраховане (6)Интернет и информационни технологии (16)Юриспруденция (5)Общи работници (298)Благоустройство (35)Логистика (72)Сградна експлоатация (7)Мениджъри (64)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (205)Разни (135)Възпитание, грижа за деца, бавачки (128)Еднократна работа и халтура (1)Оператори (160)Художници (6)Полиция, армия (2)Полиграфия (4)Реклама, маркетинг, PR (13)Снабдяване (9)Производство (709) Охрана (7)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (34)Ремонт на апаратура (6)Ресторантски бизнес (344)Търговия на дребно (246)Наука и образование (12)Секретариат (10)Безопасност (3)Сервизни центрове (108)Развлекателна индустрия (19)Певци и музиканти (5)SPA, салони за красота (202)Физкултура и спорт (10)Складова дейност (385)Работа за студенти (3)Шивачи и шивачки (58)Педагози, възпитатели (10)Техники (309)Връзки и телекомуникации (37)Туризъм и екскурзии (14)Търговия на едро (37)Преводачи, лингвисти (3)Надомна работа (175)