Информация за работа
Medewerker Reproductie New

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на месец
Позиция: Разни
за специалисти:
Публикувано: 2024-07-04
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Гимназия
Minimum Experience: 1 година
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-07-04
Край на публикуването: 2025-01-04
Свободни места: 1
Брой показвания: 63
По-нататъшни действия: Изпратете ми Вашето CV

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Описание

Functieomschrijving
Bij Dedicon produceren we met 130 collega’s en 300 vrijwillige voorlezers alternatieve leesvormen, zoals audio, braille en reliëf voor mensen met een visuele of andere leesbeperking. Voor de afdeling Reproductie, Distributie en Facilitaire zaken (RDF) zijn we op zoek naar een nieuwe collega.

Op deze afdeling produceren en verzenden we duizenden voelbare tekeningen, vergrotingen, cd’s en braillepagina’s per jaar. De afdeling is voor veel producten de laatste schakel in het proces; hier worden digitale bestanden getransformeerd naar een fysiek eindproduct. Om dit te realiseren beschikt Dedicon over een breed machinepark van brailleprinters tot cd-branders en experts die de mooiste producten produceren.

De functie:

Als medewerker reproductie ben je verantwoordelijk voor de voortgang van het reproductieproces. Je reproduceert opdrachten van lectuur in aangepaste leesvormen die je vervolgens verzendklaar maakt en verstuurt. Je bedient zelfstandig de machines en daar waar nodig los je eventuele verstoringen op. Na verloop van tijd kun je alle machines bedienen en geef je advies over productverbeteringen of besparingen.

Voor de planning heb je regelmatig contact met de productiecoördinator en andere collega’s binnen Dedicon. Soms op de werkvloer, maar ook digitaal via Teams. Dat betekent dat je ook moet beschikken over basis digitale vaardigheden. Je hebt ook weleens contact met de productmanagers om de kwaliteit van de producten te bespreken en waar nodig te verbeteren.

Je werkt in een klein team met 5 collega’s aan verschillende eindproducten. In drukke periodes wordt het team tijdelijk aangevuld met uitzendkrachten om de piek in het werk op te vangen. Na een korte inwerkperiode, waarin je wordt begeleid door collega’s, ga je als allrounder zelfstandig aan het werk op de afdeling.

We zoeken iemand met verantwoordelijkheidsgevoel die meters wil maken. Iemand die zowel zelfstandig als in een team kan werken, initiatief neemt en de klus gewoon klaart.

Ons aanbod:

Een verantwoordelijke en afwisselende functie voor 24 uur per week. Het salaris ligt tussen € 2.186 en € 3.087 bruto per maand op basis van een fulltime aanstelling, exclusief 8% vakantiegeld en 4,5 % eindejaarsuitkering. Bij Dedicon vinden we ontwikkeling belangrijk en hebben daarom ook voldoende mogelijkheden om een gerichte opleiding te volgen. Daarnaast geldt de cao Openbare Bibliotheken. De standplaats voor deze functie is Grave.

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (317)Ню-Йорк (235)Баден-Вюртемберг (199)Бавария (181)Долна Саксония (165)Ил дьо Франс (150)Хесен (135)Англия (126)Онтарио (125)Ломбардия (90)Московска област (88)Атика (67)Кампания (65)Мазовско войводство (62)Саксония (59)Венето (58)Квебек (57)Емилия-Романя (56)Британска Колумбия (56)Валенсия (55)Бранденбург (49)Тоскана (47)Силезко войводство (47)Пиемонт (47)Средночешки край (46)Лацио (44)Долна Австрия (44)Шлезвиг-Холщайн (44)Албърта (43)Сицилия (41)Цюрих (40)Рейнланд-Пфалц (40)Пулия (39)Южна Холандия (39)Великополско войводство (37)Северен Брабант (36)Андалусия (35)Долносилезско войводство (34)Северна Холандия (33)Братиславски край (32)Малополско войводство (32)Каталония (32)Гелдерланд (30)Западнопоморско войводство (30)Горна Австрия (29)Жилински край (28)Поморско войводство (27)Саарланд (27)Лодзко войводство (27)Тюрингия (26)Саксония-Анхалт (26)Ленинградска област (26)Търнавски край (26)Берн (24)Нови Южен Уелс (23)Тренчински край (23)Любушко войводство (22)Виена (22)Мадрид (20)Вирджиния (20)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (147)Административна работа (141)Агенти, куриери (73)Селско стопанство (73)Архитектура (17)Автотранспорт, тежкотоварни превози (328)Банки, пазари, инвестиционни компании (9)Грижа за пенсионери (282)Услуги по почистване (553)Компютър, програмиране (21)Строителство (796)Консултиране (8)Готвачи, кулинари (390)Култура (1)Дизайн (31)Шофьорите (402)Електричество и енергетика (195)Инженеринг (58)Мебели, монтаж, ремонт (42)Гувернантки и градинари (43)Фризьори и гримьори (74)Хотелиерски бизнес (144)Битови и комунални услуги (14)Управление на човешките ресурси (13)Застраховане (7)Интернет и информационни технологии (22)Юриспруденция (12)Общи работници (279)Благоустройство (37)Логистика (64)Сградна експлоатация (9)Мениджъри (73)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (236)Разни (150)Възпитание, грижа за деца, бавачки (91)Еднократна работа и халтура (2)Оператори (172)Художници (2)Полиция, армия (0)Полиграфия (8)Реклама, маркетинг, PR (29)Снабдяване (9)Производство (602) Охрана (11)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (38)Ремонт на апаратура (9)Ресторантски бизнес (345)Търговия на дребно (261)Наука и образование (16)Секретариат (15)Безопасност (5)Сервизни центрове (85)Развлекателна индустрия (28)Певци и музиканти (2)SPA, салони за красота (184)Физкултура и спорт (9)Складова дейност (357)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (60)Педагози, възпитатели (10)Техники (291)Връзки и телекомуникации (31)Туризъм и екскурзии (10)Търговия на едро (49)Преводачи, лингвисти (7)Надомна работа (128)