Информация за работа
Automonteur 1e Autotechnicus

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на месец
за специалисти: Автомеханика
Публикувано: 2024-05-14
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Колеж
Minimum Experience: 3 години
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-05-14
Край на публикуването: 2024-11-14
Свободни места: 1
Брой показвания: 324
По-нататъшни действия: Изпратете ми Вашето CV

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Описание

Functieomschrijving
Klaar met de zoveelste APK-keuring, standaard onderhoudsbeurt en flatrate tijden? Daar doen wij niet aan. Wil je meer eigen verantwoordelijkheid en de tijd nemen om een (semi-klassieke) auto helemaal perfect te maken? Kom dan bij ons werken.

Exco is al 30 jaar gespecialiseerd in de verkoop en het onderhoud van exclusieve auto's van merken als Jaguar, Daimler en Bentley. Het gaat uitstekend met Exco en daarom zijn wij op zoek naar een professionele sleutelaar én liefhebber van klassieke en moderne autotechniek. Ben jij een perfectionist en wil jij in een moderne werkplaats mooie en historische merken repareren en onderhouden? Dan is dit jouw baan!

Wat wij van jou vragen:

Je bent een echte sleutelaar en hebt van jouw hobby je werk gemaakt
Je hebt je sporen verdiend als auto-monteur, of je wilt ze gaan verdienen
Je hebt oog voor detail en bent een echte perfectionist
Je bent gemotiveerd en gepassioneerd over je vak
Je houdt van afwisseling

Wij bieden jou:

Een uitstekend salaris en mooie aanvullende voorwaarden
Na een proefperiode meteen een vast contract
Een fulltime baan met veel ruimte voor eigen initiatief bij een informele en professionele organisatie
Volop ruimte om je te ontwikkelen
Beschikking over alle moderne diagnose apparatuur en speciaal gereedschap.
Over ons:Een zeer stabiel familiebedrijf met een rijke 30 jaar historie en minstens zo veel mooie jaren voor de boeg. Dit lukt omdat wij veel waarde hechten aan een goede werksfeer en wij zijn pas tevreden als onze klanten dat ook zijn. Daarom krijg je als monteur / autotechnicus ook echt de tijd om alles perfect te repareren, dus geen haast/productie werk.

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (308)Ню-Йорк (239)Баден-Вюртемберг (176)Бавария (172)Онтарио (169)Долна Саксония (156)Англия (148)Ил дьо Франс (144)Хесен (135)Московска област (77)Атика (73)Ломбардия (73)Мазовско войводство (68)Средночешки край (59)Британска Колумбия (55)Саксония (52)Кампания (51)Силезко войводство (47)Валенсия (47)Братиславски край (45)Албърта (45)Квебек (45)Бранденбург (45)Рейнланд-Пфалц (44)Венето (43)Емилия-Романя (42)Долна Австрия (41)Шлезвиг-Холщайн (41)Долносилезско войводство (38)Пиемонт (38)Лацио (38)Цюрих (37)Тоскана (36)Пулия (36)Великополско войводство (36)Жилински край (36)Андалусия (35)Северна Холандия (34)Южна Холандия (34)Поморско войводство (32)Виена (32)Малополско войводство (30)Сицилия (30)Северен Брабант (30)Търнавски край (30)Нитрански край (29)Ленинградска област (29)Гелдерланд (28)Горна Австрия (27)Лодзко войводство (27)Каталония (25)Саксония-Анхалт (25)Берн (25)Саарланд (25)Западнопоморско войводство (25)Тюрингия (23)Тренчински край (23)Нови Южен Уелс (21)Любушко войводство (21)Санкт Гален (21)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (100)Административна работа (106)Агенти, куриери (63)Селско стопанство (69)Архитектура (17)Автотранспорт, тежкотоварни превози (322)Банки, пазари, инвестиционни компании (3)Грижа за пенсионери (290)Услуги по почистване (501)Компютър, програмиране (20)Строителство (894)Консултиране (8)Готвачи, кулинари (388)Култура (1)Дизайн (25)Шофьорите (370)Електричество и енергетика (180)Инженеринг (63)Мебели, монтаж, ремонт (49)Гувернантки и градинари (42)Фризьори и гримьори (66)Хотелиерски бизнес (106)Битови и комунални услуги (12)Управление на човешките ресурси (8)Застраховане (7)Интернет и информационни технологии (19)Юриспруденция (5)Общи работници (288)Благоустройство (36)Логистика (69)Сградна експлоатация (6)Мениджъри (59)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (205)Разни (148)Възпитание, грижа за деца, бавачки (117)Еднократна работа и халтура (2)Оператори (154)Художници (5)Полиция, армия (2)Полиграфия (5)Реклама, маркетинг, PR (20)Снабдяване (10)Производство (591) Охрана (7)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (34)Ремонт на апаратура (6)Ресторантски бизнес (338)Търговия на дребно (227)Наука и образование (14)Секретариат (10)Безопасност (4)Сервизни центрове (84)Развлекателна индустрия (18)Певци и музиканти (4)SPA, салони за красота (182)Физкултура и спорт (8)Складова дейност (325)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (55)Педагози, възпитатели (6)Техники (281)Връзки и телекомуникации (31)Туризъм и екскурзии (10)Търговия на едро (36)Преводачи, лингвисти (5)Надомна работа (141)