Информация за работа
Möbelmonteur/in - für die Auslieferung

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на месец
за специалисти: Сглобяване на чебели
Публикувано: 2024-05-22
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Гимназия
Minimum Experience: 1 година
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-05-22
Край на публикуването: 2024-11-22
Свободни места: 2
Брой показвания: 180
По-нататъшни действия: Изпратете ми Вашето CV

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Описание

Möbelmonteur/-tischler für die Auslieferung und Montage Möbel im Landkreis Nordrhein Westfalen
Standort: Oberhausen

Die Zufriedenheit der Mitarbeiter/innen, ein familiärer Umgang und sehr gute betriebliche Aus- und Weiterbildung werden von uns als Grundvoraussetzung für den gemeinsamen Erfolg gesehen.
Mit eine Filiale in Köln-Frechen wachsen wir immer weiter und suchen einzigartige Persönlichkeiten, die die Verantwortung für ihren Arbeitserfolg und für die Zufriedenheit des Kunden übernehmen.
Wir bieten:
• Ein herausforderndes und spannendes Aufgabengebiet und attraktive Gehalts-und Verdienstmöglichkeiten
• Sicherheit und Weiterentwicklungsmöglichkeit in einem internationalen Unternehmen
• Attraktive Benefits
• Regelmäßige Teamevents
• Gewissenhafte Einarbeitung
• Pünktliche und zuverlässige Gehaltsüberweisung
• Wir zahlen Dir zusätzlich Urlaubs- und Weihnachtsgeld. Nach 6 Monaten hast Du Anspruch auf jeweils 150,00 € brutto, im dritten und vierten Jahr mit jeweils 200,00 € brutto und ab dem fünften Jahr mit jeweils 300,00 € brutto.

Ihre Qualifikationen:
• Sie verfügen über eine exakte Arbeitsweise
• Sie haben eine hohe Eigeninitiative und handwerkliches Geschick
• Körperliche Arbeit und die Zufriedenheit der Kunden ist Ihnen wichtig
• Sie arbeiten lösungsorientiert auch bei Kundenreklamationen
• Sie sind ein/e Teamplayer/in

Ihre Aufgaben:
• Lieferung der Küchen vom Zentrallager direkt zum Kunden
• Montieren der Ware im Zuhause des Kunden
• Betreuung der Kunden direkt vor Ort
• Inkassotätigkeiten beim Kunden
• Optimale Präsentation der Ware beim Kunden

Bewerben Sie sich einfach mit Ihrem Lebenslauf über E-Mail
Motivationsschreiben und aktuelle Zeugnisse runden Ihre Unterlagen ab.
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (318)Ню-Йорк (235)Баден-Вюртемберг (200)Бавария (183)Долна Саксония (168)Ил дьо Франс (148)Хесен (134)Англия (127)Онтарио (126)Ломбардия (92)Московска област (87)Кампания (69)Атика (67)Мазовско войводство (63)Венето (60)Саксония (59)Квебек (57)Британска Колумбия (56)Валенсия (56)Емилия-Романя (55)Бранденбург (49)Тоскана (48)Силезко войводство (47)Пиемонт (46)Долна Австрия (45)Средночешки край (45)Лацио (45)Шлезвиг-Холщайн (43)Албърта (43)Сицилия (42)Рейнланд-Пфалц (41)Пулия (41)Цюрих (40)Южна Холандия (39)Долносилезско войводство (37)Андалусия (36)Великополско войводство (36)Северен Брабант (35)Братиславски край (33)Северна Холандия (33)Каталония (32)Гелдерланд (31)Малополско войводство (31)Жилински край (29)Западнопоморско войводство (29)Лодзко войводство (28)Горна Австрия (28)Поморско войводство (27)Тюрингия (26)Саарланд (26)Търнавски край (26)Ленинградска област (25)Саксония-Анхалт (25)Берн (24)Тренчински край (24)Нови Южен Уелс (23)Виена (22)Любушко войводство (22)Варминско-Мазурско войводство (21)Вирджиния (20)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (147)Административна работа (139)Агенти, куриери (74)Селско стопанство (73)Архитектура (17)Автотранспорт, тежкотоварни превози (336)Банки, пазари, инвестиционни компании (8)Грижа за пенсионери (283)Услуги по почистване (564)Компютър, програмиране (21)Строителство (790)Консултиране (9)Готвачи, кулинари (385)Култура (1)Дизайн (31)Шофьорите (412)Електричество и енергетика (199)Инженеринг (58)Мебели, монтаж, ремонт (43)Гувернантки и градинари (43)Фризьори и гримьори (74)Хотелиерски бизнес (142)Битови и комунални услуги (14)Управление на човешките ресурси (12)Застраховане (7)Интернет и информационни технологии (23)Юриспруденция (12)Общи работници (280)Благоустройство (35)Логистика (63)Сградна експлоатация (9)Мениджъри (75)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (240)Разни (148)Възпитание, грижа за деца, бавачки (90)Еднократна работа и халтура (3)Оператори (175)Художници (2)Полиция, армия (0)Полиграфия (8)Реклама, маркетинг, PR (30)Снабдяване (9)Производство (608) Охрана (11)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (38)Ремонт на апаратура (9)Ресторантски бизнес (352)Търговия на дребно (267)Наука и образование (18)Секретариат (15)Безопасност (5)Сервизни центрове (85)Развлекателна индустрия (28)Певци и музиканти (2)SPA, салони за красота (182)Физкултура и спорт (9)Складова дейност (353)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (62)Педагози, възпитатели (11)Техники (290)Връзки и телекомуникации (30)Туризъм и екскурзии (11)Търговия на едро (49)Преводачи, лингвисти (7)Надомна работа (128)