Информация за работа
Case-Managerin 50% ohne Wochenendarbeit New

Преглед
Вид заетост: Пълна заетост
Продължителност на работата:
Диапазон заплата: € по споразумение - на месец
за специалисти: Лекари
Публикувано: 2024-06-27
Пощенски код:
Изискванията
Minimum Education: Висше
Minimum Experience: 1 година
Пол: Няма значение
Възраст: от - до
Работна виза: Европейски паспорт
Статус
Започнете публикуването: 2024-06-27
Край на публикуването: 2024-12-27
Свободни места: 1
Брой показвания: 59
По-нататъшни действия: Обади ми се

Контакти на работодател са достъпни само за оторизирани потребители: Вход & Регистрация

Информация за работодателя InternetJobs Мури бей Берн, Берн, Швейцария
Страна: Швейцария
Регион: Берн
Описание

Case-Managerin 50% ohne Wochenendarbeit
Unternehmensbeschreibung
Die Privatklinik Siloah, eingebettet in die Siloah AG, hat sich mit ihren rund 50 Ärztinnen und Ärzten klar auf die Chirurgie spezialisiert. In dieser zu Swiss Medical Network gehörenden Struktur kümmern sich nebst den genannten Fachärztinnen und Fachärzten rund 70 medizinische Angestellte und administratives Personal um ihre Patientinnen und Patienten. Dank ihrer ausgewiesenen Erfahrung und Kompetenz in den verschiedenen Sparten der Chirurgie (Schwerpunkt Orthopädie, Urologie und allgemeine Chirurgie) kommt der Privatklinik Siloah im Gesundheitssektor der Region Bern eine tragende Rolle zu.

Wir sind ein aufgestelltes, motiviertes Team und suchen zur Ergänzung eine engagierte, kompetente sowie teamfähige Persönlichkeit.

Stellenbeschreibung
Als Case-Managerin begleiten Sie die chirurgischen Patienten vor, während und nach dem Spitalaufenthalt
Von der Anamnese bis zum Follow-Up Telefon stehen Sie dem Patienten beratend zur Seite
Sie koordinieren die Zusammenarbeit zwischen verschiedenen Leistungserbringern
Sie organisieren je nach Bedarf entsprechende Anschlusslösungen
Qualifikationen
Sie verfügen über eine Ausbildung als Pflegefachperson HF/FH und haben bereits Berufserfahrungen in einem Akutspital gesammelt
Sie sind eine selbständige, kompetente und innovative Persönlichkeit, die bereit ist, Verantwortung zu übernehmen und kooperativ in einem Team mitzuwirken
Ihre Arbeitsweise ist sorgfältig, exakt und selbständig
Gute organisatorische und kommunikative Fähigkeiten zeichnen Sie aus
Französischkenntnisse sind von Vorteil
Zusätzliche Informationen
Unser Angebot

Ein tolles Team, in dem hohe Pflegequalität und eine gute Zusammenarbeit grossgeschrieben wird
Interessante, vielseitige und verantwortungsvolle Tätigkeiten
Entwicklungsmöglichkeiten in einem expandierenden Arbeitsumfeld
Breites Angebot an Aus- und Weiterbildungskursen
Kindertagesstätte direkt auf dem Siloah-Areal
Mindestens 5 Wochen Ferien
5 bezahlte Umkleidetage
2 zusätzliche Ferien-Flexitage
Fr. 50.- Flexibonus bei einer Übernahme von ungeplanten Diensten innert 5 Tagen vor dem Einsatz
Fünfliber Menü im Bistro
Vergünstigter Zugang zum Fitnessraum und weitere Fringe Benefits
Für zusätzliche Informationen steht Ihnen Frau Patricia von Känel, Pflegedienstleitung,
Telefon , gerne zur Verfügung.

Website

Работа по град Сортиране по

Работа по региони Сортиране по
Северен Рейн-Вестфалия (325)Ню-Йорк (236)Баден-Вюртемберг (203)Бавария (191)Долна Саксония (170)Ил дьо Франс (149)Хесен (135)Онтарио (127)Англия (121)Ломбардия (93)Московска област (87)Кампания (70)Атика (65)Мазовско войводство (64)Венето (60)Саксония (58)Квебек (58)Британска Колумбия (57)Валенсия (57)Емилия-Романя (55)Бранденбург (52)Тоскана (48)Пиемонт (47)Силезко войводство (47)Долна Австрия (46)Шлезвиг-Холщайн (46)Лацио (45)Албърта (44)Сицилия (43)Средночешки край (43)Южна Холандия (43)Рейнланд-Пфалц (41)Пулия (41)Цюрих (41)Долносилезско войводство (39)Великополско войводство (39)Северен Брабант (39)Андалусия (37)Братиславски край (36)Северна Холандия (34)Малополско войводство (32)Гелдерланд (31)Горна Австрия (31)Каталония (31)Лодзко войводство (28)Тюрингия (28)Западнопоморско войводство (28)Поморско войводство (27)Търнавски край (27)Саксония-Анхалт (26)Жилински край (26)Саарланд (25)Ленинградска област (25)Берн (24)Тренчински край (23)Нови Южен Уелс (23)Любушко войводство (22)Столичен регион (21)Щирия (21)Мадрид (21)

Работа по специалности
Счетоводство, финанси и одит (149)Административна работа (141)Агенти, куриери (75)Селско стопанство (76)Архитектура (18)Автотранспорт, тежкотоварни превози (334)Банки, пазари, инвестиционни компании (8)Грижа за пенсионери (279)Услуги по почистване (576)Компютър, програмиране (25)Строителство (781)Консултиране (10)Готвачи, кулинари (396)Култура (1)Дизайн (30)Шофьорите (416)Електричество и енергетика (202)Инженеринг (59)Мебели, монтаж, ремонт (43)Гувернантки и градинари (44)Фризьори и гримьори (77)Хотелиерски бизнес (143)Битови и комунални услуги (16)Управление на човешките ресурси (12)Застраховане (7)Интернет и информационни технологии (22)Юриспруденция (13)Общи работници (278)Благоустройство (35)Логистика (63)Сградна експлоатация (9)Мениджъри (80)СМИ: преса, радио, ТВ (1)Медицина и фармация (249)Разни (154)Възпитание, грижа за деца, бавачки (94)Еднократна работа и халтура (3)Оператори (178)Художници (2)Полиция, армия (0)Полиграфия (9)Реклама, маркетинг, PR (29)Снабдяване (9)Производство (616) Охрана (11)Държавна служба (0)Издателства (0)Недвижими имоти (39)Ремонт на апаратура (9)Ресторантски бизнес (359)Търговия на дребно (273)Наука и образование (19)Секретариат (15)Безопасност (5)Сервизни центрове (88)Развлекателна индустрия (29)Певци и музиканти (1)SPA, салони за красота (183)Физкултура и спорт (10)Складова дейност (353)Работа за студенти (4)Шивачи и шивачки (64)Педагози, възпитатели (12)Техники (305)Връзки и телекомуникации (31)Туризъм и екскурзии (11)Търговия на едро (50)Преводачи, лингвисти (7)Надомна работа (129)